1398/09/03
برگزاری جلسه معارفه ائمه جماعات بیمارستان‌ها و مراکز اداری دانشگاه با مسئول نهاد
به همت مدیریت امور روحانیون و مبلغین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جلسه معارفه ائمه جماعت بیمارستان‌ها و مراکز اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران با مسئول نهاد برگزار شد.
برگزاری جلسه معارفه ائمه جماعات بیمارستان‌ها و مراکز اداری دانشگاه با مسئول نهاد
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این نشست از ساعت 14 روز چهارشنبه 29 آبان ماه 98 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و 22 تن از ائمه جماعات بیمارستانی و اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شورای دفتر نهاد، واقع در ساختمان معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی با تأکید بر اینکه امروزه هیچ کاری به اهمیت گسترش دین و دفاع از ارزش‌های دینی وجود ندارد؛ گفت: یکی از بهترین مکان‌ها برای خدمت به دین، فضای دانشگاه است.
وی افزود: لازمه تأثیرگذاری در محیط دانشگاه، آگاهی همه‌جانبه از مسائل دینی است؛ همچنین نحوه ارائه مطالب و به‌روز بودن از فاکتورهای مهم در اثرگذاری در مخاطب است.
مسئول نهاد در ادامه با تأکید بر اینکه شناخت صحیح مخاطب یکی از اصول اصلی تبلیغ است؛ گفت: وظیفه اصلی ما در دانشگاه تبیین مواضع رهبری و پیگیری خواسته‌های ایشان است؛ اما ممکن است مخاطب دانشگاهی مثل ما فکر نکند که این وظیفه ماست که ضمن برقراری ارتباط صمیمی با مخاطب، تحلیل دقیق و جامعی از فرمایشات رهبری ارائه کنیم.
وی در خاتمه با اشاره به تأثیرگذاری فضای مجازی بر انسان معاصر گفت: امروزه مخاطبین ما انسان‌هایی هستند که وابسته به دنیای مجازی هستند و این فضا، انسان‌ها را تلگرافی بار آورده است؛ در حوزه ادبیات، کتاب‌های داستانی و رمان پرمخاطب هستند و مردم بیشتر با فیلم و سینما مأنوس هستند؛ پس برای تأثیرگذاری بیشتر باید بتوانیم به پردازش‌های ذهنی آن‌ها ورود پیدا کنیم و داستان‌های حکمت‌آمیزی که با شعر و ادب آمیخته شده است را بیان کنیم.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی