1400/09/02
برگزاری جلسه گفتگوی صمیمانه مسئول نهاد دانشگاه با فعالان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه گفتگوی صمیمانه با فعالان بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز دوشنبه 1 آذر 1400 در دفتر بسيج دانشكده پزشكی برگزار شد.
برگزاری جلسه گفتگوی صمیمانه مسئول نهاد دانشگاه با فعالان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این جلسه از ساعت 12:30 روز دوشنبه 1 آذر 1400 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید قریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین خان محمدیان، مدیر فرهنگی و سیاسی نهاد، رضا زاده، مسئول بسیج دانشجویی و جمعی از فعالان بسیج در دفتر بسيج دانشكده پزشكی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، ضمن خیرمقدم و تبریک هفته بسیج به فعالان بسیجی حاضر در جلسه، گفت: بنده بسیار معتقدم که نیروهای فعال کشف شدنی هستند و این اکتشاف در ارتباط‌های فردبه‌فرد صورت می‌گیرد و در کنار این باید یک سازمان‌دهی بسیار منسجم باشد تا بتوان از تمام ظرفیت‌های نیروها در جهت درست استفاده كرد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرموده‌اند: «باید به علاقه‌مندی‌های افراد بسیار دقت شود چراکه ایجاد انگیزه بین نیروها، حیاتی است» بنابراین شما فعالان فرهنگی باید با شناسایی و اهمیت‌دادن به علاقه‌های نیروهایتان، از علایق و توانمندی‌های آن‌ها در جهت درست استفاده کنید.
وی در ادامه افزود: حدود 90 درصد افرادی که مشکل حجاب دارند، مشکل استدلالی ندارند، بلکه مشکل عمده آن‌ها، مشکل احساسی است. اگر بتوانیم احساساتشان را روان‌شناسی کرده و در جهت درست تحریک كنيم، خواهیم توانست این افراد را متوجه اشتباهشان کنیم.
در ادامه جلسه هرکدام از فعالان بسیجی در دانشگاه، به‌صورت گفتگو محور و پرسش‌وپاسخ، به بررسی فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی، پرداختند.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی